Blog

Najnowsze trendy w arażacji kuchni. Co jest teraz na czasie?

Styczeń 5, 2021

Kuchnia to część naszego domu, wobec której mamy zawsze znaczne wymagania. Bezdyskusyjnie musi zapewniać wygodę podczas przygotowywania posiłków i ułatwiać przechowywanie produktów oraz pozwolić na utrzymanie porządku przy jak najmniejszym wysiłku. Nie możemy zapomnieć także o walorach estetycznych, gdyż to gustowna aranżacja sprawia, że kuchnia staje się miejscem przyjemnym i użytecznym. A co na ten temat mówią najnowsze trendy?

Więcej

Dlaczego na białych meblach kuchennych mniej widać zabrudzenia?

Wrzesień 28, 2020

Białe kuchnie są piękne, przestronne i czyste. A przynajmniej takie robią wrażenie. Skąd się to bierze? Poza tym, że jest stylowa i przyjemna, biała kuchnia charakteryzuje się łatwością w utrzymaniu czystości. Biały nie wymaga żadnej dodatkowej troski, a wygląda lepiej niż inne kolory. Co jest tego powodem? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który udzieli odpowiedzi na to pytanie.

Więcej

Bez jakich elementów umeblowania nie może się obejść żadna kuchnia?

Wrzesień 21, 2020

Chociaż odpowiedź wydaje się oczywista, kiedy przychodzi co do czego, każdy ma z tym kłopot. Podczas generalnego remontu tudzież urządzania nowego mieszkania podejmujemy istotne decyzje, które wpłyną na komfort użytkowania danego pomieszczenia. Kuchnia jest szczególnym miejscem w każdym domu. Dlatego trzeba dołożyć wszelkich starań, żeby została urządzona idealnie. W tym artykule przedstawimy najważniejsze elementy każdej kuchni.

Więcej

Czym jest kuchenny trójkąt roboczy i jak go zorganizować?

Wrzesień 14, 2020

Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni w kuchni stanowi nie lada zadanie. Gotowanie wymaga zorganizowania i szybkości działania. Czasami jednak mamy wrażenie, że sami sobie wchodzimy w drogę, a nasza kuchnia jest zwyczajnie niewygodna. Dlaczego tak jest? Odpowiedzią może być niezastosowanie kuchennego trójkąta roboczego, który stanowi złotą zasadę gospodarowania przestrzenią. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszą wytyczną urządzania kuchni.

Więcej

Witamy na blogu!

Wrzesień 10, 2020

Został on stworzony, żeby przybliżyć naszą działalność.

Więcej