Blog

Matowe czy z połyskiem - jakie fronty kuchenne wybrać?

Styczeń 15, 2023

Jesteś na etapie urządzania bądź wykańczania kuchni? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno wybrać meble kuchenne. Od lat świadczymy profesjonalne usługi stolarskie, starając się przy tym służyć naszym klientom najlepszym doradztwem. Dzięki temu wiemy również, co stanowi największy problem w wyborze idealnego zestawu. Dlatego dziś podpowiemy Ci, jakie są wady i zalety dwóch rodzajów frontów kuchennych. Sprawdź, co cechuje fronty matowe, a co fronty z połyskiem.

Więcej

Cargo w kuchni czyli efektywne składowanie

Październik 31, 2022

Zależy Ci na tym, by w Twojej kuchni było nie tylko przepięknie i przytulnie, ale by była ona dla Ciebie wyjątkowo praktyczna? Bardzo możliwe, że wyposażenie Twoich mebli kuchennych w nowoczesne i bardzo wygodne w użytkowaniu szafki z cargo jest dokładnie tym, czego Ci trzeba. Dlaczego tak sądzimy? Przeczytaj nasz artykuł do końca i dowiedz się, jakie są zalety systemów wysuwnych cargo. Zapraszamy do lektury.

Więcej

Meblujemy aneks kuchenny. Na co zwrócić uwagę?

Lipiec 19, 2022

Aneks kuchenny to jedno z najpopularniejszych rozwiązań aranżacyjnych, zarówno w mieszkaniach, jak i domach jednorodzinnych. Często ten rodzaj „kuchni” łączy się bezpośrednio z jadalnią, salonem dając w ten sposób wrażenie przestronności, przestrzeni w pomieszczeniach. Czym kierować się podczas urządzania aneksu kuchennego?

Więcej

Jaka jest optymalna wysokość mebli w kuchni?

Kwiecień 28, 2022

W dzisiejszych czasach, gdy deweloperzy coraz częściej udostępniają pomieszczenia o niecodziennych wymiarach i kształcie, chętnie wybieramy meble na zamówienie. Wspólnie z projektantem możemy zadbać o najlepsze rozwiązania oraz wymiary szafek. Jednak jaka jest optymalna wysokość mebli w kuchni? Czy mogą kończyć się pod samym sufitem, czy lepiej zostawić trochę wolnej przestrzeni?

Więcej

Jak urządzić kuchnię o niewielkim metrażu aby była funkcjonalna?

Styczeń 25, 2022

Kuchnia jest tym pomieszczeniem, które musi być maksymalnie funkcjonalne. Niestety bardzo często ogranicza nas metraż. Jak można sobie jednak z nim poradzić i stworzyć praktyczną w użytkowaniu kuchnię?

Więcej

Dlaczego szafy przesuwne to idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń?

Październik 29, 2021

Niektórym może wydawać się, że wszystkie szafy są takie same. W końcu wszystkie tego typu meble służą do tego samego, czyli do przechowywania różnych rzeczy takich jak ubrania czy tak zwane szpargały. W rzeczywistości jednak co szafa to inne rozwiązanie. Jedne z nich nadadzą się do takiego, a inne do zupełnie odmiennego rodzaju pomieszczeń. Istnieją szafy, które należy dobierać, mając na uwadze chociażby takie czynniki jak kolorystyka czy wielkość wnętrza.

Więcej