Blog

Cargo w kuchni czyli efektywne składowanie

Październik 31, 2022

Zależy Ci na tym, by w Twojej kuchni było nie tylko przepięknie i przytulnie, ale by była ona dla Ciebie wyjątkowo praktyczna? Bardzo możliwe, że wyposażenie Twoich mebli kuchennych w nowoczesne i bardzo wygodne w użytkowaniu szafki z cargo jest dokładnie tym, czego Ci trzeba. Dlaczego tak sądzimy? Przeczytaj nasz artykuł do końca i dowiedz się, jakie są zalety systemów wysuwnych cargo. Zapraszamy do lektury.

Więcej

Meblujemy aneks kuchenny. Na co zwrócić uwagę?

Lipiec 19, 2022

Aneks kuchenny to jedno z najpopularniejszych rozwiązań aranżacyjnych, zarówno w mieszkaniach, jak i domach jednorodzinnych. Często ten rodzaj „kuchni” łączy się bezpośrednio z jadalnią, salonem dając w ten sposób wrażenie przestronności, przestrzeni w pomieszczeniach. Czym kierować się podczas urządzania aneksu kuchennego?

Więcej

Jaka jest optymalna wysokość mebli w kuchni?

Kwiecień 28, 2022

W dzisiejszych czasach, gdy deweloperzy coraz częściej udostępniają pomieszczenia o niecodziennych wymiarach i kształcie, chętnie wybieramy meble na zamówienie. Wspólnie z projektantem możemy zadbać o najlepsze rozwiązania oraz wymiary szafek. Jednak jaka jest optymalna wysokość mebli w kuchni? Czy mogą kończyć się pod samym sufitem, czy lepiej zostawić trochę wolnej przestrzeni?

Więcej

Jak urządzić kuchnię o niewielkim metrażu aby była funkcjonalna?

Styczeń 25, 2022

Kuchnia jest tym pomieszczeniem, które musi być maksymalnie funkcjonalne. Niestety bardzo często ogranicza nas metraż. Jak można sobie jednak z nim poradzić i stworzyć praktyczną w użytkowaniu kuchnię?

Więcej

Dlaczego szafy przesuwne to idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń?

Październik 29, 2021

Niektórym może wydawać się, że wszystkie szafy są takie same. W końcu wszystkie tego typu meble służą do tego samego, czyli do przechowywania różnych rzeczy takich jak ubrania czy tak zwane szpargały. W rzeczywistości jednak co szafa to inne rozwiązanie. Jedne z nich nadadzą się do takiego, a inne do zupełnie odmiennego rodzaju pomieszczeń. Istnieją szafy, które należy dobierać, mając na uwadze chociażby takie czynniki jak kolorystyka czy wielkość wnętrza.

Więcej

Jak zagospodarować niewykorzystane wnęki w mieszkaniach?

Lipiec 26, 2021

Wnęki w mieszkaniach wcale nie muszą być nieestetyczną pozostałością. Takie elementy mogą stanowić funkcjonalny i ciekawie prezentujący się kącik lub oryginalną dekorację. Zagospodarowanie niewykorzystanych wnęk to łatwy i szybki sposób na odmienienie charakteru naszego domu. W poniższym wpisie przedstawiamy najciekawsze pomysły, jak wykorzystać tego rodzaju element.

Więcej