O nas

/

Firma MEBEL M.J. Balińscy istnieje na rynku od 1999 roku. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości mebli na indywidualne zamówienie klienta oraz firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że przedstawione przez nas wyroby, zachęcą Państwa do podjęcia z nami współpracy.
Jesteśmy firmą, która bazuje przede wszystkim na swojej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu. Ponadto każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby zrealizować je jak najlepiej. Dzięki temu udało nam się zdobyć zaufanie szerokiego grona zadowolonych klientów.

Procedura złożenia zamówienia

1. Doświadczenie i wiedza

Cała procedura realizacji odbywa się na miejscu w domu klienta i jest przeprowadzona przez wykwalifikowaną osobę. Jest to metoda sprawdzona, którą wypracowaliśmy na podstawie wieloletniego doświadczenia.

2. Zbadanie potrzeb

Zamawiający przestawia nam swoje potrzeby oraz pomysły, a my oferujemy sprawdzone rozwiązania i fachowe porady. Na podstawie uzyskanych informacji wspólnie tworzymy projekt konkretnej zabudowy mebli tak, by osiągnąć pełne zadowolenie po stronie osoby zamawiającej.

3. Akceptacja i realizacja

Po całkowitym ustaleniu wszystkich szczegółów i zaakceptowaniu przez klienta projektu, przystępujemy do realizacji zamówienia. Na tym etapie ustalamy również termin montażu. Realizacja zamówienia jest określana indywidualnie.

Oferujemy

Usługi stolarskie z indywidualnym podejściem do każdego Klienta i realizacji

Każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego stawiamy na bezpośredni kontakt nastawiony na zbadanie i zaspokojenie jego potrzeb. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy, służymy profesjonalnym doradztwem w dziedzinie doboru systemów oraz ich funkcjonalności tak, by wykonane przez nas realizacje mogły służyć Klientom przez wiele lat, spełniając ich oczekiwania.

Warto także wspomnieć, iż oferujemy bezpłatny pomiar wnętrza, a także wykonanie projektu i jego wyceny. Jeżeli Klient zdecyduje się na złożenie u nas zamówienia, termin jego realizacji oraz montażu ustalamy indywidualnie. Transport takiego zamówienia jest bezpłatny.

doradztwo
Profesjonalne doradztwo
terminy
Indywidualne terminy realizacji
precyzja
Precyzja i staranność wykonania
gratis
Pomiar wnętrza, projekt, wycena i transport GRATIS

Rydułtowy, ul. M. Strzody 46B
(strefa gospodarcza)

Kontakt telefoniczny:
032/457 85 79
606 326 992
606 134 194

Kontakt e-mailowy :
marzena-balinska1@wp.pl